П`ятниця, 24.01.2020, 04:47
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 383
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Заходи

У 2016-2017 навчальному році учні Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка Канівської міської ради Черкаської області на чолі з вчителем-модератором взяли участь у проекті культурного відродження молодого покоління «Відкривай Україну». Даний проект організувала Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" для малих міст України і стартував він 31 листопада 2016 року.

Команда «Баланс» ЗОШ №1 складалася з 16 осіб: по 3 учні з 7, 8, 9, 10, 11 класів ( Порожній Владислав, Порожній Ігор, Миндзя Маргарита, Задорожна Анна, Книш Аліна, Оксентюк Марина, Панченко Владислав, Жежерун Юлія, Матвієнко Наталія, Прошак Поліна, Миндзя Даніелла, Сидоренко Софія, Матина Надія, Хватова Дарина ) та вчитель-модератор (Порожня О.П.). Капітаном команда обрала учня 9-А класу Перевертайла Костянтина.

Проект проходив у кілька етапів. Перший - знайти проблеми у власній школі та вирішити одну з них. Другий етап - змінити на краще своє місто.

На шкільному етапі команда «Баланс» провела фестиваль здорової їжі та фастфуду. Мета - показати, як неправильне харчування впливає на наше здоров’я. Реалізувати даний проект допомогла підтримка підприємців міста подружжя Петренків ( кафе «Абажур»), які люб’язно надали смачні страви.

На міському етапі учні вирішили впорядкувати клумбу в центрі міста. Цей етап дався дітям дуже складно, адже без фінансової підтримки реалізувати будь-яку ідею неможливо. Довгі пошуки спонсора дали свої результати. На прохання учнів допомогти відгукнувся народний депутат Голуб Владислав Володимирович. Помічник депутата Олена Радченко зразу ж зацікавилася проектом і зробила все можливе, щоб якомога швидше учні отримали кошти і змогли почати роботу з реставрації клумби.

І тут розпочалося найтяжче: витримати коментарі різних жителів нашого міста у фейсбуці. Одні писали, що діти – молодці, адже в наш час знайдеш небагато ентузіастів, які з власної ініціативи будуть копати землю на огляд усіх перехожих замість того, щоб посидіти за комп’ютером. Дехто не міг заспокоїтись, що використовуються бюджетні кошти, хоча з місцевого бюджету на даний проект кошти не виділялись. Були й такі, що критикували флюгер з зображенням орла, який за задумом учнів символізує птаха-канюка, що за однією із версій дав ім’я нашому місту. Та все ж таки більшість людей підтримували команду доброзичливо. Працівники різних закладів у центрі підтримували дітей добрим словом, а один з підприємців, всіх хто працював на клумбі, пригостив морозивом. Ще одного разу молодий чоловік, спостерігаючи за роботою, виявив бажання допомогти та із задоволенням працював поруч з дітьми. Як потім виявилося - це також випускник нашої школи. Шкода, що ми не запитали його прізвище.

Хочеться висловити окрему подяку працівникам КП «Місто» та його керівнику Шайдарову Дмитру Олександровичу, який забезпечив піском та щебенем, неодноразово надавав машину для перевезення матеріалів, допоміг рослинами. Жодного разу не відмовив у проханні, завжди уважно слухав і чітко відповідав. Якби всі організації, до яких ми зверталися, так співпрацювали з нами, то реставрована клумба виглядала б значно краще.

Ми дякуємо також учням школи, які не були в команді, але допомагали. Це учні 9-х класів Гончарук Денис, Олійник Роман, Перехрест Олег, Бежинець Владислав, Джемесюк Аліна, Настичук Яна, учні 10-го класу Дяченко Анастасія та Циба Діана та вчителям школи Савченко О.О. , Клюй С.В., Супрун Н.І.

Звичайно, клумба не виглядає ідеально, і роботи на ній ще багато. Сподіваємося, що КП «Місто» поливатиме насадження і слідкуватиме за чистотою клумби та будуть реставровані чаші. Ми, в свою чергу, не відмовляємось від подальшої співпраці і по можливості будемо її устатковувати в період навчального року.

3 червня 2017 року у м. Вінниця відбувся півфінал проекту. Команда «Баланс» представляла відеосюжети та презентацію міського етапу. Діти змогли показати свою роботу і подивитися на роботи інших, порівняти проекти і зробити висновки. Поспілкуватися з однолітками та знайти однодумців, зав’язати дружні стосунки з учасника з інших областей України.

І хто б як не думав, та ми впевнені, що даний проект навчив дітей змінювати себе і світ. З впевненістю можна сказати - у Канева є майбутнє, бо за справу беруться молоді люди, яким небайдужі проблеми міста.

     

 

18 травня 2017 року у школі відбулося святкування Дня вишиванки

   

   

25 квітня 2017 року відбулася зустріч учнів 8, 11 класів з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АС Демиденко О.А. та Пустовойд В.В. Гості поділилися спогадами про те, як саме проводилися роботи щодо обеззараження території зони відчуження.

  

20 квітня 2017 року у МБК пройшов КВК, присвячений Дню землі. Школу представили учні 8-А класу - команда "Clean ecko bard" (керівник Шокур С.В., Рогожкіна О.О.).  У запеклій боротьбі команда школи виборола І місце.

Учні 7-Б класу (керівник Клюй С.В.) брали участь у танцювальному флеш-мобі. Діти мали змогу дізнатися більше про природу рідного краю, поспілкуватися з однолітками та показати свої знання і т аланти.

Так тримати, юні екологи!      

      

    9  та 10 берзня 2017 року у школі відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів 2-9 класів.

        

 Переможцями стали учениця 3-А класу Головата Дарина, учениця 4-А класу Санджаровець Діана, учениця 2-А класу Задорожня Настя,  учні 9-А класу Перевертайло Костянтин та Ходневич Ірина,  учениця 5-Б класу Прудченко Світлана   та учениця 5-А класу Жирна Олександра.

7 березня 2017року у школі проводилася акція "Первоцвіти"

   

   

3 лютого 2017 року в школі відбулася зустріч з поетом, членом національної спілки письменників України Шамраєм Миколою Яковичем. Учні 7-класів змогли ознайомитись з біографією поета, послухати його поезії, насолодитися грою на гармоні.

Зустріч підготували та провели вчитель української мови та літератури Савченко О.О., бібліотекар школи Васільєва Н.В. та працівники відділу бібліотеки ШНЗ Шрамко Л.Г. та Делікатна О.В.

   

   

 

19 квітня 2016 року у школі відбувся День цивільного захисту.

   

 

 

 

Співпраця з працівниками Канівського природничого заповідника

Разом з учнями других класів ЗОШ №1 ім.Т.Г.Шевченка співробітники КДПЗ провели ряд заходів, спрямованих на захист та збереження природи рідного краю.

​ Напередодні Нового року була проведена акція «Збережи ялинку». Учні виготовляли іграшки та ялинки з паперу, природничого матеріалу.

 З метою допомоги пташкам взимку, на уроках трудового навчання працівники заповідника разом з другокласниками виготовляли «смаколики» для пернатих друзів. Та з великим задоволенням власноруч розвішували на деревах поблизу школи.

     

    

    А після перегляду презентації «Збережи первоцвіти» діти виготовляли святкові подарунки з природнього матеріалу для мам та бабусь, а також листівки, в яких закликали не зривати,а берегти і примножувати весняну красу. Листівки приклеювали на своїх під'їздах та роздавали перехожим.

   

  

   

   

   

  

    Ще багато цікавого чекає наших дітей попереду!

19 лютого 2016 року у Канівській загальноосвітній школі №1 відбулися літературні читання за участю літстудійців канівської "Зорянки".

Учні 7-9 класів мали можливість послухати твори про подвиг Героїв Небесної Сотні В.Носенко, Т.Яковенко, Н.Пилипенко, Л.Чупилки. Поезію Чупилки прочитала учениця 7-Б класу Тютнева. 

Учениці 7-А та 7-Б класів виконали пісні "Твоє ім'я - Україна" та "Ми за мир"(керівник Третьяков В.В.), а учениця 7-А класу Н.Вербіцька прочитала власний вірш, який присвятила Л.Чупилці.

Перед дітьми виступив волонтер О.Горідько, який розповів про роботу щодо підтримки воїнів АТО.

І.К.Юрченко, яка підготувала зустріч, підсумувала: "Недарма літстудійці назвали свою збірку "Борітеся - поборите", яку і подарували вам".

    

    

   

 

 

21лютого вся шкільна громада зібралась вшанувати пам'ять Анатолія Чупилки. Учні розповідали про життя-подвиг А.Чупилки - майданівця, депутата обласної ради, атовця-добровольця, патріота.

На зустріч були запрошені Чміль Віталій Олегович - представник місцевого осередку "Свобода" та Засенко Сергій Петрович - депутат Канівської міської ради.

      

     

     

     

21 травня у школі
пройшов флеш-моб

"День вишиванки"
 

   

   

   

   

   

 

День цивільного захисту

  

  

  

  

 

Нещодавно учні 5-Б класу відвідали Шевченківський національний заповідник, зустрілися з науковим працівником Філіпович Тамарою Іванівною.

Діти підготували з Оксаною Олександрівною свято "Зустріч Весни", співали веснянки, закликали весну разом із випеченими жайворонками.

А потім смакували вишневий  чай та читали власні казки. 

  

  

  

 

Проведення тижня бібліотек у школі

 з 27 по 31 лютого проводився тиждень бібліотек

 

Відкриття музею Т.Г.Шевченка

 19 лютого відбулося урочисте відкриття музею Т.Г.Шевченка

Зустріч з керівництвом ПрАТ Миронівської птахофабрики

13 березня відбулася зустріч

 

 

 

   

адміністратор © 2020
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту