Субота, 21.09.2019, 18:35
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 382
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 олімпіади

   

У жовтні 2017 року учні 2-4 класів стали учасниками конкурсу "Бобер"

Переможцями стали

  1. Стадник Максим (добрий результат)                                
  2. Чайковська Вікторія (добрий результат)
  3. Головата Дарина (відмінний результат)
  4. Клмиенко Андрій (відмінний результат)
  5. Кулєшов Іван (відмінний результат)
  6. Кучевська Ліза (відмінний результат)
  7. Майстренко Анна (відмінний результат)
  8. Синьоока Каріна (добрий результат)
  9. Шкребіна Вікторія (добрий результат)
  10. Тіщенко Надія (відмінний результат)
  11. Полянський Ілля (добрий результат)
  12. Плохута Наталія (відмінний результат)
  13. Лизогуб Валерія (добрий результат)
  14. Крючков Михайло (відмінний результат)
  15. Дашевський Максим (добрий результат)
  16. Глушко Софія (добрий результат)
  17. Артамонов Олег (добрий результат)
  18. Дітят'єва Аліна (відмінний результат)
  19. Назаренко Вероніка (добрий результат)
  20. Подорожній Ярослав (добрий результат)
  21. Бурхацький Ілля (добрий результат)
  22. Бузницький Владислав (відмінний результат)
  23. Массін Нікіта (відмінний результат)
  24. Петренко Софія (відмінний результат)
  25. Пушенко Софія (відмінний результат)
  26. Радченко Світлана (відмінний результат)
  27. Санджаровець Діана (відмінний результат)
  28. Тарасюк Олександр (відмінний результат)
  29. Хоменко Настя (відмінний результат)

                                          

                                   2016/2017 навчальний рік

Перевертайло Костянтин (9 клас) - ІІІ місце на обласній олімпіаді з англійської мови

Порожній Владислав (11 клас) - ІІІ місце на обласній олімпіаді з німецької мови

Ліщинська Руслана (10 клас) - ІІ місце на міській олімпіаді з інформатики та історії

Перевертайло Костянтин (9 клас) - І місце на міській олімпіаді з правознавства

Прошак Поліна (8 клас) - І місце на міській олімпіаді з біології

Оленін Станіслав (7 клас) - ІІІ місце на міській олімпіаді з географії

 

 У листопаді 2015 року учні 2-3 класів школи взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер".

Наші переможці

  ​2 клас

  1. Головата Дарина - 78 балів (високий результат)
  2. Кучевська Єлизавета - 78 балів (високий результат)
  3. Артамонов Олег - 74 бали (високий результат)
  4. Клименко Андрій - 74 бали (високий результат)
  5. Плохута Тетяна - 74 бали (високий результат)
  6. Пригоцька Каріна - 74 бали (високий результат)
  7. Тіщенко Надія - 74 бали (високий результат)
  8. Шкребіна Вікторія - 74 бали (високий результат)
  9. Буханистий Валерій - 72 бали (високий результат)
  10. Дашевський Максим - 72 бали (високий результат)
  11. Майстренко Анна - 71 бал (добрий результат)
  12. Горовенко Аліна - 70 балів (добрий результат)
  13. Ліхачова Валерія - 68 балів (добрий результат)
  14. Білоус Андрій - 67 балів (добрий результат)

   3 клас

  1. Санджаровець Діана - 78 балів (високий результат)
  2. Тарасюк Олександр - 76 балів (високий результат)
  3. Дяченко Наталія - 69 балів (добрий результат)
  4. Барабаш Іван - 68 балів (добрий результат)

    4 клас

  1. Басараб Дмитро - 73 бали (добрий результат)
  2. Піддубченко Юра - 72 бали (добрий результат)

 

У 2015/2016 навчальному році учні нашої школи стали призерами обласних оліміад з інформатики,інформаційних технологій та німецької мови.

Рахуба Андрій зайняв ІІІ місце на обласній олімпіаді з інформатики (програмування)
Порожній Владислав зайняв ІІ місце на обласній олімпіаді з інформаційних технологій

Порожній Владислав зайняв ІІ місце на обласній олімпіаді з німецької мови.

 

 

 

  Переможці  міських олімпіад за 2011/2012 навчальний рік

 
Предмети Переможці
1 Конкурс імені П.Яцика Тулумбасова Оксана (10-Б клас)  - І місце
Мануйлова Альона(11-А клас) -І місце
Швець Тамара  (9-Б клас) -ІІ місце
Адаменко Богдан (7-А клас) -ІІ місце
Прошак Поліна (3-А клас) - ІІІ місце
2 Українська мова Тулумбасова Оксана (10-Б клас) - ІІІ місце
3 Історія України Тулумбасова Оксана (10-Б клас) - ІІІ місце
4 Фізика Мануйлова Альона (11-А клас) - ІІІ місце
5 Хімія Шаповал Зоя (8-А клас) - ІІ місце
Миндзя Єлизавета (8-А клас) - ІІ місце
6 Біологія Миндзя Єлизавета (8-А клас) - ІІІ місце
7 Англійська мова Ільяшенко Ірина (9-Б клас) -ІІІ місце
 8 Німецька мова Швець Тамара (9-Б клас) - І місце
Шкунида Наталія (11-А клас) - ІІІ місце
 9 Правознавство Янчинська Вікторія (9-Б клас) -ІІІ місце
10 Географія  Порохов Дмитро (7-А клас) -І місце
Рахуба Андрій (7-А клас) - ІІ місце
11 Трудове навчання Гурбич Олександр (10-Б клас) -І місце
Куценко Антон (9-Б клас) -І місце
12 Інформатика Шумілова Діана (11-А клас) - ІІ місце
Сакун Євгенія (11-А клас) - ІІІ місце
13 Інфораційні технології Лихошерстна Оксана (11-А клас) - ІІ місце
Шумілова Діана (11-А клас) - ІІІ місце
14 Конкурс ім. Т.Г.Шевченка Янчинська Вікторія (9-Б клас) - ІІ місце
15 Російська мова Зінченко Олена (8-Б клас) - ІІ місце
Янчинська Вікторія (9-Б клас) - ІІ місце

 
адміністратор © 2019
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту