П`ятниця, 24.01.2020, 05:29
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 383
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Для батьків

Сервіс "УНІВЕРСАЛ-ОНЛАЙН"

ШАНОВНІ  БАТЬКИ!

Ваша і моя дитина навчаються у школі

          Понад дев’ятнадцять років у більше як 500 школах України я провожу дослідження за допомогою комп’ютерних програм. Працюючи на кафедрі психології управління «Університету менеджменту освіти» НАПН України, постійно досліджую динаміку особистісного розвитку дітей віком від 8 до 18 років за чотирма сферами: фізичною, психічною, соціальною та духовною.

          Для цих досліджень характерна постійна негативна динаміка показників у більшості дітей шкільного віку по всіх регіонах України. Особистісний розвиток дітей проходить часто зі значними проблемами. Відзначається висока невпевненість, тривожність, слабо сформовані цінності до навчально-пізнавальної та трудової діяльності, кожна третя дитина знаходиться в ізоляції або відторгненні у своєму класному колективі тощо.

         За таких умов дитина стає неадекватною, агресивною, імпульсивною, конфліктною або навпаки, – пасивною і замкненою.

         Чому так відбувається? Є багато причин, які дитина, батьки та вчителів не можуть визначити. Батьки, педагоги та навіть практичні психологи не можуть допомогти «наосліп», не знаючи причин та потенційних можливостей кожної дитини, не розуміючи унікальності її розвитку. Адже вчинки визначаються особливостями особистого розвитку та життєвим досвідом дитини. Виховання і розвиток не мають часто позитивного результату без знань про дитину.

         Тільки інформація, яку ми отримуємо, коли опитуємо дітей, вчителів і батьків, дозволяє успішно опанувати складною ситуацією, посилити самоконтроль, покращити взаємовідносини в класних колективах, групах дітей тощо.

         Психолого-медико-педагогічна діагностика та аналіз отриманих результатів є першим і основним засобом, що допомагає краще зрозуміти ситуацію; дає можливість знайти рішення для усунення проблем: підібрати адекватні корекційно-розвивальні програми для особистісного розвитку, диференційовано підійти до вибору шляхів і методів психолого-педагогічного впливу, оцінити ефективність їх використання.

         Високий рівень психологічної науки не сумісний зі застарілими засобами дослідження і вимагає більш сучасного підходу. Щоб зекономити час практичного психолога, звільнити його від процедури обчислення і створено комп’ютерну програму сервіс «Універсал-онлайн», що працює у Вашій школі.

         Перевагою використання цього сервісу є надання необхідної інформації батькам, педагогам, практичному психологу, дітям про можливі проблеми та потенційні можливості особистісного розвитку учнів в онлайн-режимі. Таким чином ми отримуємо якісну і кількісну оцінку особистості кожної дитини, групи дітей класного колективу, школи в цілому.

         Маємо можливість прогнозувати подальший розвиток дитини: запобігати її захворюванням, накопиченням психологічних та соціальних проблем.

         Правильне рішення - захотіти зрозуміти, що відбувається з дитиною і як їй допомогти, адже не вирішена вчасно проблема завжди стає причиною наступної.

         Зацікавленість у благополуччі своєї дитини, готовність до співпраці є єдиною умовою для розвитку Вашої дитини.

         Саме тому ми, команда сервісу «Універсал-онлайн», пропонуємо пройти реєстрацію та тестування (опитування) в нашому сервісі, отримати необхідну інформацію у вигляді психолого-педагогічних рекомендацій щодо Вашої дитини в онлайн-режимі.

         Ми гарантуємо повну конфіденційність щодо особистісного розвитку дитини. Пароль для входу на сторінку сервісу Ви можете самостійно змінювати.

         З побажаннями благополуччя Вашій дитині - батько чотирьох дітей, дідусь восьми внуків, колишній вчитель та директор школи, керівник обласної психологічної служби, та на даний час доцент кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, автор сервісу  Валерій Киричук.                      

                                                                                                                                                                            © В.О. Киричук

 

 

 

По

ІНДИВІДУАЛІЗОВАНА ОСВІТА В КОЖНІЙ ШКОЛІ

Унікальна функція нашого сервісу – визначення задач особистісного розвитку.

          Ці задачі – своєрідні «педагогічні рецепти», на виконання яких ми спрямовуємо увесь освітній процес.

Для кожної дитини щосеместра визначаємо індивідуальні задачі особистісного розвитку.

Для цього проводимо комплексну діагностику дитини і враховуємо 116 її персональних особливостей:
медичних, психологічних і соціальних.

ЕКОСИСТЕМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Усі учасники освітнього процесу співорганізовані та діють як єдиний організм.

Спільна мета – виконання задач особистісного розвитку.

 

 

СПРЯМОВУЄМО ДО САМОРЕАЛІЗАЦІЇ
РЕАЛІЗУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ


 

ОБ'ЄКТИВНО ВИЗНАЧЕНІ ЦІЛІ

+

СИСТЕМНІСТЬ ОСВІТНІХ ЗАХОДІВ

=

ВІДМІННИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

ІНСТРУМЕНТИ СЕРВІСУ:

 

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ДІАГНОСТИКА

 Пропонується  учням, батькам та педагогам онлайн-опитувальники. Відповісти на запитання можна як в комп’ютерному класі школи, так і вдома – з будь-якого мобільного пристрою. Доступні методики: домінуюча система сприйняття, життєва активність, ціннісні орієнтації, ціннісні пріоритети, навчальна активність, вади особистісного розвитку.

 

 

СОЦІАЛЬНА ДІАГНОСТИКА - СОЦІОМЕТРІЯ

Складіть собі повну картину про взаємостосунки в класному колективі. Виявіть конструктивних та деструктивних лідерів, ізольованих та відторгнутих учнів, запобіжіть конфліктам, створіть здорову та доброзичливу атмосферу.

 

МЕДИЧНИЙ БЛОК

Аналізуйте дані медичного обстеження дитини для визначення групи здоров’я і оптимального навчального навантаження, враховуйте вплив фізичного стану дитини на її психо-соціальний розвиток. Враховуйте і зворотній вплив психо-соціальних факторів на фізичний розвиток з метою прогнозування формування захворювань. Отримуйте рекомендації для покращення стану здоров’я дитини.

 

АНАЛІТИЧНІ ЗВІТИ

Щодо кожної дитини отримайте розгорнуту характеристику, прогноз особистісного розвитку, рекомендації для самого учня, його батьків, класного керівника, психолога. Сервіс також надасть узагальнені дані по класним колективам та навчальному закладу в цілому.

 

 

ПЕДАГОГІЧНЕ ЦІЛЕПОКЛАДАННЯ

Користуйтеся унікальною функцією визначення задач особистісного розвитку - та реалізуйте індивідуальний підхід у навчанні та вихованні кожної дитини. Кожна задача спрямована на реалізацію потенційної можливості або подолання проблеми особистості, визначених під час комплексної діагностики.

 

БАНК ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ

Ми зібрали для вас понад 3000 випробуваних програм і проектів. Використовуйте кращий досвід своїх колег та адаптуйте обрані вами зразки під власні завдання. За бажанням поширюйте свої напрацювання, поповнюючи наш банк.

ПРОЕКТНИЙ КОНСТРУКТОР

Проект – основний елемент організації освітнього процесу за технологіями проектного менеджменту. Кожен проект спрямований на досягнення конкретної мети. Щоб скласти власний проект, покроково заповніть відповідні поля готової форми проекту. Для економії часу скористайтесь шаблоном демонстраційного проекту.

 

ГЕНЕРАТОР ПЛАНІВ

Просто визначте строки, виконавців та відповідальних з кожного модуля і міні-модуля складених вами проектів – і сервіс автоматично згенерує для вас сім типів планів: проектно-модульний, системно-комплексний, графічний, календарний навчального закладу, календарний підрозділу навчального закладу, індивідуальний та за видами робіт.

 

КОНСТРУКТОР СЦЕНАРІЇВ

Створіть особистісно-розвивальний зміст сценаріїв уроків і виховних заходів. Як і в проектному конструкторі, заповніть поля готової форми, за потреби скористайтесь готовим шаблоном, додавши до нього потрібні зміни.

ІНДИКАТОРИ ДЕСТРУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ

Завчасно отримуйте прогнози виникнення у дітей преморбідних станів, негативних соціальних статусів, агресії, девіантної поведінки та суїцидальних тенденцій.

 

ПРОТОКОЛИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Вимірюйте ефективність роботи педагогічних працівників, заохочуйте кращих, формуйте культуру роботи на результат.

 

ІНСТРУМЕНТИ МОНІТОРИНГУ

Відстежуйте в динаміці прогрес розвитку дитини, класу, шкільного колективу. Отримуйте зручні та інформативні форми візуалізації даних: таблиці, графіки, діаграми. 116 критеріїв аналізу, більше 500 варіантів вибірок.

 

800+

навчальних закладів досягають успіхів разом з нами.

ВПРОВАДЖЕННЯ І ПІДТРИМКА

Ми пропонуємо повний комплекс послуг по впровадженню
та безстрокову підтримку усім користувачам.

НАПИШІТЬ НАМ

ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ АБО ПРОПОЗИЦІЇ

 

 
Визначаємось з майбутнім!
Анкетування батьків щодо визначення профілю навчання у 10 класі на 2017/2018 навчальний рік
    
 
 
 
адміністратор © 2020
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту