П`ятниця, 24.01.2020, 06:07
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 383
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 М.О. виховної роботи

 

 

Педагог-організатор
1. Прізвище, ім'я, по батькові: Захарченко Ольга Григорівна
2. Рік народження: 1949р
З. Освіта: вища, Черкаський державний педагогічний інститут, 1987
4. Спеціальність за дипломом: українська мова і література
5. Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 42 років
6. Місце роботи: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
7. Посада: педагог-організатор
8. Державні нагороди, звання: грамота Президії Верховної Ради України – 2004р.;
                                                       знак «Відмінник освіти України» - 1996р.;
9. Педагогічне звання: спеціаліст вищої категорії, педагог-організатор-методист.
 
Захарченко О.Г. працює в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Канівської міської ради Черкаської області з 1978 року, має науково-методичну підготовку, володіє сучасною методикою роботи з учнями різних вікових категорій.
Досконало володіє методикою проведення масових свят. Постійно працює над підвищенням свого фахового рівня, стежить за новинами методичної літератури, вивчає їх та впроваджує в свою роботу.
З 1993 року у школі створено і успішно діє дитяче об'єднання „Веселка", члени якого неодноразово займали призові місця на міських та регіональних зльотах та у грі-випробуванні „Котигорошко".
Ольга Григорівна є ініціатором створення в школі педагогічного факультативу, на заняттях якого учні здобувають перші теоретичні та практичні знання з педагогіки та знайомляться з методикою проведення масових свят.
 Велику увагу приділяє навчанню піонерського активу. Весельчата та барвінчата беруть активну участь в операціях „Ветеран живе поруч", „Листівка", „Город". Традиційним стало проведення в школі таких заходів як Великодні ярмарки милосердя, „Веселі старти", виставка -продаж, „Осінній вернісаж" та ін. Ольга Григорівна є керівником міського методичного об'єднання педагогів-організаторів. На базі ЗОШ № 1 м.Канева неодноразово відбувалися семінари-практикуми з різних питань виховної діяльності.
Соціальний педагог
1. Прізвище, ім'я, по батькові: Прудченко Ірина Василівна
2. Рік народження: 1974р
З. Освіта: повна вища, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет, 2000р
4. Спеціальність за дипломом: українська мова та література
5.Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 16 років
6. Місце роботи: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
7. Посада: соціальний педагог
8. Державні нагороди, звання: грамота міськво – 2003р.;
                                                      грамота Головного Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації – 2003р.;
9. Педагогічне звання: соціальний педагог вищої категорії.
 
 Прудченко Ірина Василівна працює в даній школі на посаді соціального педагога з 1 вересня 2002 року.
У 2005 році брала участь у конкурсі «Учитель року» та зайняла друге місце. Ірина Василівна є головою методичного об'єднання соціальних педагогів міста.
 Прудченко І.В. у 2006 році за опис досвіду співпраці школи і сім'ї у налагодженні позитивного мікроклімату визнано лауреатом виставки «Освіта Черкащини 2006» та її роботу занесено до каталогу передового педагогічного досвіду.
 У 2008 році роботу Ірини Василівни занесено до анотованого каталогу інноваційного педагогічного досвіду працівників психологічної служби системи освіти України.
 Прудченко Ірина Василівна в сучасних умовах реалізує такі напрямки роботи з батьками і школою: психодіагностика, корекційна робота з дітьми, неблагополучними сім'ями, дітьми із сімей групи ризику; соціально-педагогічні консультації батьків з різних питань виховання дитини в сім'ї; допомога батькам і дітям у встановленні правильних взаємостосунків; допомога підліткам, хлопчикам і дівчаткам у подоланні невпевненості в собі; розширення знань педагогічного колективу, батьків і дітей про цінності і шляхи формування здорового способу життя; навчання засобам захисту від психологічних і соціальних стресів, контроль за умовами життя дитини в сім'ї та школі; оцінка індивідуально-психологічних особливостей і можливостей дитини та створення умов з оптимального розвитку; зниження емоційного напруження учнів (першокласників), які прийшли до школи.
 В своїй роботі керується Законом України «Про освіту», Конституцією України, Законом України « Про охорону дитинства», Конвенцією ООН про права дитини.
 

 

адміністратор © 2020
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту