П`ятниця, 24.01.2020, 04:32
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 383
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Адміністрація школи

 

Директор Канівської загальноосвітньої школи №1
1. Прізвище, ім'я, по батькові: Гриб Світлана Анатоліївна

2. Рік народження: 1958р.

З. Освіта: вища, Уманський педагогічний інститут, 1981р.

4. Спеціальність за дипломом: математика і фізика

5.Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 28 років

6. Місце роботи: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

7. Посада: директор школи, вчитель математики

8. Державні нагороди, звання: грамота обласного відділу освіти -1994р.:

                                               почесна грамота Міністерства освіти і науки України–1998р.;

9. Педагогічне звання: вчитель-методист.

 
Гриб Світлана Анатоліївна працює вчителем математики в даній школі з 1981 року. Має високий фаховий, методичний та теоретичний рівень підготовки.

Постійний потяг до знань, велика працьовитість, педагогічний такт учителя забезпечує успіх в роботі. Вона добре володіє програмовим матеріалом і методикою проведення сучасного уроку. Творчий пошук вчительки найефективніших форм і методів навчання, врахування індивідуальних і вікових особливостей учнів викликають у них інтерес до навчання і розвивають самостійність. Учні отримують глибокі і міцні знання з предмета. її випускники успішно навчаються у вищих та середніх навчальних закладах.

Світлана Анатоліївна широко практикує нестандартні форми уроків. Багато років працює за лекційно-семінарською формою навчання. Працюючи над темою "Формування культури мислення на уроках математики", розробила лекції і практичні заняття по темах: "Теорема Безу", "Схема Горнера",„розв'язування рівнянь вищих степенів", "Системи рівнянь". Впроваджуючи в практику своєї роботи методику диференційованого навчання, розробила і виготовила систему карток з груповим та індивідуальним завданнями.

Вміло поєднуючи традиційні і нові методи навчання;вчителька завжди звертається до попереднього матеріалу, активізує розумову діяльність учнів. Особливу увагу приділяє розвитку просторової уяви учнів та вдало поєднує міжпредметні зв'язки. На уроках учні вчаться   дискутувати,   широко   застосовувати   знання   з   інших   предметів,   раціонально планувати свою роботу, виробляти математичний стиль мислення.

Має власні методичні розробки: «Тригонометричні рівняння», «Система   рівнянь». 
 
 Заступник директора з НВР
1. Прізвище, ім'я, по батькові: Супрун Наталія Іванівна

2. Рік народження: 1967р.

З. Освіта: вища, Черкаський державний педагогічний інститут.

4. Спеціальність за дипломом: вчитель математики і фізики

5.Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 19 років

6. Місце роботи: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

7. Посада: вчитель математики

8. Державні нагороди, звання: почесна грамота управління освіти і науки України облдержадміністрації - 2001р.;

                                                        грамота відділу освіти Канівського міськвиконкому– 2003р.;

9. Педагогічне звання: спеціаліст вищої категорії.

 
Супрун Наталія Іванівна працює вчителем математики в даній школі з 1995 року. Має високий фаховий, методичний та теоретичний рівень підготовки.

 Постійний потяг до знань, велика працьовитість, педагогічний такт учителя забезпечує успіх в роботі. Вона добре володіє програмовим матеріалом і методикою проведення сучасного уроку. Учні отримують глибокі і міцні знання з предмета. її випускники успішно навчаються у вищих навчальних закладах.

 Наталія Іванівна широко практикує нестандартні форми уроків Працюючи над темою "Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики", розробила цикли уроків з використанням мультимедійних презентацій по темах: „Чотирикутники" (геометрія, 8 клас), „Узагальнення та систематизація знань по темі: „Теорема Піфагора" (геометрія, 8 клас)", „Осьова симетрія" (геометрія, 8 клас). Впроваджуючи в практику своєї роботи методику диференційованого навчання, розробила і виготовила систему карток з груповим та індивідуальним завданнями. Підібрала матеріали - завдання з параметрами та модулями для роботи з обдарованими дітьми та для роботи на факультативних заняттях.

 Своїм досвідом Супрун Наталія Іванівна ділиться на засіданнях міського методичного об'єднання вчителів математики, проводить відкриті уроки, має власні методичні розробки по темах: „Коло", „Функції та їх властивості", „Квадратні рівняння", „Теорема Вієта". 
 
 
Заступник директора з НВР
1. Прізвище, ім'я, по батькові: Савченко Оксана Олександрівна

2. Рік народження: 1975р.

З. Освіта: повна вища, Київський національний педагогічний університет, 1998р.

4. Спеціальність за дипломом: українська мова і література

5.Стаж безпосередньої педагогічної роботи: 14 років

6. Місце роботи: Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

7. Посада: вчитель української мови і літератури

8. Державні нагороди, звання: грамота відділу освіти Канівського міськвиконкому – 2003р.;

9. Педагогічне звання: спеціаліст І категорії.

Савченко Оксана Олександрівна працює в даній школі з 2005 року. Досконало знає свій предмет, забезпечує науковий рівень його викладання, використовує сучасні форми і методі: навчання та виховання. Ретельно готується до кожного уроку, чітко визначає триєдину мету уроку, добирає конкретний ілюстрований матеріал, унаочнення, глибоко продумує методи і прийоми роботи на уроці, зміст домашніх завдань і як правило, вони диференційовані: групові, індивідуальні, носять творчий випереджуючий характер.

Інтерес до свого предмета викликає індивідуальною і диференційованою роботою, цікавим матеріалом, різноманітними запитаннями, які потребують мислення.

 Оксана Олександрівна свою роботу спрямовує на збагачення, відшліфування мовлення учнів, знаннями граматичних і правописних правил, вироблення навичок грамотного письма, стимулювання творчої активності учнів на уроках.

На уроках літератури вчителька впроваджує лекційно-семінарську форму навчання. Вона формує в учнів встановлення гармонійних стосунків з природою на основі поваги до життя як вищої цінності до всього живого, як унікальної частинки біосфери.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

адміністратор © 2020
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту