Субота, 21.09.2019, 18:21
Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість ·
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 382
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Золота книга школи

1950-1951

Срібна:

Білик В.Г.

Гудзенко В.Т.

 

1951-1952

Срібна:

Кривіцька В.Я.

Кравцов В.В.

Філіпас Л.Я.

 

1952-1953

Срібна:

Товстоп’ятов Б.О.

Гриценко Р.М.

Цап Г.В.

Рудківська Н.П.

Оржехівський В.М.

 

1953-1954

Золота:

Бобир Г.І.

Білан Т.С.

Самарчук А.Д.

Срібна:

Страшко Т.Ф.

Марценюк Н.П.

Ткаченко С.М.

 

1954-1955

Золота:

Грязнухіна К.О.

Щур Е.В.

Срібна:

Сокол Г.П.

Авдієнко Т.О.

Фальковский Г.Н.

Передерій С.В.

 

1955-1956

Золота:

Зінчук Л.І.

Пилипенко Л.І.

Петропавловська Л.Б.

Срібна:

Ваненко Л.О.

Скорина В.І.

Смутченко Л.Е.

Петропавловська Л.Б.

Греков В.І.

 

1956-1957

Золота:

Наконечний М.Я.

Грязнухіна Т.О.

Срібна:

Висоцька Л.Л.

Білан К.С.

Коренко Т.В.

 

1957-1958

Золота:

Моргун С.П.

Скляренко О.В.

Горський В.П.

Срібна:

Чехівський Б.О.

Москалець А.Т.

Притоцька Г.О.

Фесенко В.В.

Петренко

 

1958-1959

Золота:

Вишня З.Т.

Сахнюк А.В.

Панченко Е.В.

Осадча О.О.

Срібна:

Ісаєва В.В.

 

1959-1960

Золота:

Василенко В.П.

Вілінська Л.П.

Пухов В.В.

Срібна:

Іщук А.Т.

Сисуєва В.В.

 

1960-1961

Золота:

Сахнюк О.В.

Сорокопуд Ю.

Зозуля Л.О.

 

1961-1962

Золота:

Бойко А.О.

Срібна:

Микитенко Т.В.

 

1962-1963

Золота:

Жданова Л.Л.

Срібна:

Скорина О.І.

Цап В.П.

 

1963-1964

Золота:

Донченко Л.А.

Курило Л.М.

Срібна:

Матвійчик Н.П.

 

1964-1965

Золота:

Панасюченко Л.В.

Дейнеко Е.Д.

Гріненко К.Г.

Срібна:

Федоренко

Грекова Г.І.

Крамаренко В.Л.

Божко С.Д.

 

1965-1966

Золота:

Русняк Ж.Д.

Костенко В.А.

Мороз Г.І.

Степанець В.С.

Засенко П.І.

Путій В.П.

Степаненко Г.І.

Рибалко Н.Р.

Вишня О.Т.

Машиністова Л.В.

Вахненко Н.П.

Писак Т.Я.

Басанська О.А.

Срібна:

Безрукова В.Д.

Максимов І.О.

Радько Н.Т.

Ковбасенко К.П.

Ярмош О.С.

Мироненко Г.Г.

Моргун О.П.

Рубан А.А.

 

1966-1967

Золота:

Бабак А.В.

Паніда П.Г.

Василенко Л.В.

Холодна Л.С.

Срібна:

Журавель Л.А.

 

1967-1968

Золота:

Шевченко Л.В.

Мінько В.І.

Рибалка В.П.

Срібна:

Гриценко Л.І.

Покровська Л.С.

Боровик Л.П.

Козак Л.П.

Гришін О.М.

Мінченков В.В.

Грозовська Л.М.

Ковбасенко В.М.

Засенко Н.Г.

Ткач Т.М.

 

1968-1969

Золота:

Ситник Л.Ф.

Рехтман О.А.

Проценко М.М.

Коноваленко В.Ф.

Волошина Г.Ф.

 

1969-1970

Золота:

Стешенко В.М.

Данілов В.Я.

Селюк Н.М.

 

1970-1971

Золота:

Шишка Л.А.

Прудка В.П.

 

1971-1972

Золота:

Соколовська Л.О.

Куча Л.М.

Ярмоленко Л.Л.

 

1972-1973

Золота:

Дяченко Р.І.

Мартиновська Н.М.

Веризуб В.І.

 

1973-1974

Золота:

Бреус Л.П.

Кошенко Т.О.

Кузуб Л.О.

Сало Т.В.

Хлівна Н.А.

Лісовенко В.В.

Півень Л.І.

Холодна О.С.

 

1974-1975

Золота:

Краснікова Н.М.

Лесечко В.О.

 

1976-1977

Золота:

Гусак Н.М.

Олійник В.І.

Хоменко І.І.

Воскрекас Н.М.

 

1977-1978

Золота:

Басиста Т.В.

Даник А.В.

Косенко А.П.

Кузьма О.Г.

Руденко О.М.

 

1978-1979

Золота:

Самченко І.Б.

Кривошия С.І.

Сухина Г.М.

Кутова Ю.А.

Градінович О.В.

 

1979-1980

Золота:

Слинько О.О.

Козлова К.В.

 

1980-1981

Золота:

Куцебова І.

 

1981-1982

Золота:

Андрусенко В.І.

Бебешко Г.В.

Даник О.В.

Даниленко О.Г.

Авраменко С.Д.

Перевертайло С.М.

Проценко Л.В.

Хатнюк С.Ю.

 

1982-1983

Золота:

Гайдук С.Г.

Кобильченко В.І.

Осадча Т.В.

Рак Л.П.

Саленко А.О.

Кипа О.І.

Мірошниченко А.В.

Осадча О.В.

 

1984-1985

Золота:

Мартиненко Н.В.

Михайленко Н.В.

Тупицька О.М.

Бакум Т.В.

Войтюк О.І.

Ковалишина Т.Д.

Гомілєва Л.М.

Савченко В.О.

Хміль Л.М.

 

1985-1986

Золота:

Гончаренко О.В.

Комар О.В.

Лугіна Т.Б.

Ігнатенко Т.В.

Ребрик В.В.

Срібна:

Стрітейко Г.Г.

 

1986-1987

Золота:

Бордюженко

Линник Н.О.

Павлова І.В.

Срібна:

Щербина Л.П.

 

1987-1988

Золота:

Андрусенко Л.І.

Владиченко С.В.

Дяченко С.А.

Бондар О.В.

Бондаренко І.І.

Лисенко Н.І.

Міюц О.Г.

Аргат М.В.

Бузницька Н.Л.

Суслова А.С.

Убоженко О.П.

 

1988-1989

Золота:

Гаврик В.Л.

Дранник С.М.

Мінченко О.В.

Срібна:

Бренюк О.А.

Рахуба В.А.

Супрун Н.В.

Тищенко В.В.

Яковіна Т.О.

сторінка у стадії розробки.....
 
адміністратор © 2019
Погода у Каневі
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту